Розпочав роботу кабінет гендерної освіти Харківського національного університету внутрішніх справ. Перший захід, який відбувся у новому приміщенні, був присвячений питанням гендерної рівності, в обговоренні яких взяли участь помічниця ректора з гендерних питань Оксана Цукан, деканеса факультету № 6 Оксана Брусакова, завідувачка кафедри соціології та психології Олена Євдокимова, студентська спільнота.

Жваву дискусію викликали такі теми: національні тенденції забезпечення гендерної рівноправності; законодавче забезпечення прав жінок, їх правове втілення у розвиток українського суспільства; проблеми гендерної рівноправності у країнах світу.

У майбутньому для проведення менторних зустрічей та відкритих лекцій з розповсюдження культури гендерної рівності планується запрошувати до участі жінок-лідерів.

Кабінет гендерної освіти створено на базі кафедри соціології та психології факультету № 6 (ауд. 402, корпус 5).