Керівник наукового відділу кандидат економічних наук Марина Петченко провела семінар для педагогічного колективу Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ щодо особливостей та можливостей науково-пошукової системи Google Академії (Scholar) та присвоєння буквено-цифрового коду ID ORCID.

Марина Валентинівна презентувала покрокову інструкцію з виконання процесу реєстрації в зазначених системах та аргументувала важливість присутності цих цифрових елементів в науковій діяльності кожного педагогічного працівника.

Долучивши всі наукові надбання КЛК ХНУВС до глобальної науково-пошукової мережі праць, коледж підтвердить свою наукову конкурентоспроможність серед інших закладів вищої освіти.

Кременчуцький льотний коледж ХНУВС