Старший викладач кафедри українознавства факультету № 2 Наталія Єльнікова разом з курсантами групи факультету № 2 відвідали у «Єрмілов Центрі» виставку «3652019» Гамлета Зінківського – харківського художника, відомого своїми стріт-арт роботами, мураламита ілюстраціями.

Курсанти ознайомилися із розміщеними уздовж стін 365 малюнками, які автор створював щодня впродовж 2019 року, підтверджуючи своє кредо: ні дня без малюнку. Особливістю цього проекту є те, що кожен малюнок містить оригінальний текст замість підпису.

Мистецтво відіграє важливу роль у системі формування особистості людини. Це – частина світу, певний духовний засіб пізнання навколишньої дійсності. Його багатогранність, невичерпність можливостей відкриває новий шлях до генерації гармонійної особистості.