Відбулася зустріч студентів факультету № 6 з відомим адвокатом України Оленою Сібільовою. Олена Вікторівна також є Координатором програми Ради Європи HELP від адвокатури НААУ та сертифікованим тренером цієї ж програми. Під час зустрічі з деканом факультету Оксаною Брусаковою було обговорено подальші напрями співпраці студентів та представників програми HELP.

Європейська програма з навчання у сфері прав людини для представників юридичних професій (HELP) підтримує держав-членів Ради Європи (РЄ) в імплементації Європейської конвенції з прав людини (ЄКПЛ) на національному рівні. Вона реалізується шляхом підвищення потенціалу суддів, адвокатів та прокурорів у всіх державах-членах у застосуванні ЄКПЛ. Юристи, які знаходяться на передньому плані у справі захисту прав людини, в тому числі прав жертв порушень, повинні мати можливість отримати високоякісне навчання. Це є необхідним для того, щоб вони завжди були в курсі стандартів і практики Європейського суду з прав людини, які постійно еволюціонують. Програма HELP спрямована саме на надання високоякісних і індивідуалізованих інструментів навчання для всіх європейських юристів.

HELP – це:

• мережа національних навчальних закладів для суддів, прокурорів та адвокатів у 47 державах-членах;
  • платформа електронного навчання в області прав людини;
  • методологія навчання в області прав людини.
  • ВЗГ ХНУВС