Курсант 4 курсу факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Віталій Найда провів зустріч з ліцеїстами комунального закладу «Харківський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою «Рятувальник». Він розповів ліцеїстам про найбільш поширені правопорушення, у тому числі про булінг і наркоманію, та заходи протидії цим явищам. Ліцеїсти також дізналися про те, як не стати жертвами злочинів і правопорушень, як поводити себе, коли стаєш свідком їх вчинення.

Юнаки також отримали корисну інформацію щодо вступу до  Харківського національного університету внутрішніх справ, переваг навчання у виші за обраною спеціальністю, а також про високий рівень матеріально-технічного забезпечення освітнього процесу та професійної майстерності колективу університету.