Під час ранкового шикування особового складу Харківського національного університету внутрішніх справ відбулося вручення нагород учасникам чемпіонату України з боротьби самбо серед юніорів та юнаків старшого віку. Чемпіонат пройшов у м. Суми і став для спортсменів відбірковим для подальшої участі у чемпіонатах європейського та світового рівня.

За результатами змагань члени команди університету курсант 2 курсу факультету № 1 Даніз Рашидов (82 кг) та курсант 1 курсу факультету № 1 Денис Смірнов (+ 100 кг) вибороли перші місця серед юнаків старшого віку, а серед юніорів Денис Смірнов у категорії (+87 кг) посів ІІ місце. Курсант 1 курсу факультету № 1 Ілля Петраков (87 кг) також серед юніорів зайняв І місце. Курсант 1 курсу факультету № 4 Оксана Салова (64 кг) стала другою серед дівчат старшого віку.

Привітав спортсменів із перемогами та вручив їм нагороди перший проректор університету підполковник поліції Сергій Борник.