Харківському національному університету внутрішніх справ передано два поліцейських автомобілі. Вони будуть використовуватися у навчальному процесі під час проведення практичних занять, навчання водійської майстерності за дисциплінами: «Тактико-спеціальна підготовка» (теми: «Основи патрулювання», «Удосконалення навичок практичного водіння»), «Алгоритм дій патрульних поліцейських у різних ситуаціях службової діяльності» та «Безпека дорожнього руху». Транспортні засоби будуть використовуватися і для опанування курсантами навичок екстремального водіння.

Ректор університету Дмитро Швець та проректор Анатолій Клочко оглянули автомобілі та подякували керівництву Національної поліції за сприяння у посиленні практичної складової навчального процесу.