У Головному управлінні Національної поліції в Харківській області відбувся розподіл курсантів 2–3-х курсів Харківського національного університету внутрішніх справ для проходження навчальної практики в територіальних підрозділах.

Розподіл провели заступник Управління кадрового забезпечення ГУНП в Харківській області підполковник поліції Андрій Матвієнко, начальник відділу професійного навчання Управління кадрового забезпечення ГУНП в Харківській області підполковник поліції Сергій Панов та старший інспектор з особливих доручень відділу професійного навчання Управління кадрового забезпечення ГУНП в Харківській області майор поліції Ольга Старостенко. Звертаючись до курсантів, вони наголосили на необхідності дотримання службової дисципліні, сумлінного та відповідального ставлення до виконання обов’язків працівника поліції.

У заході також взяли участь представники факультетів №№ 1–4 та відділення практичного навчання навчально-методичного відділу ХНУВС.