Для забезпечення мобільності освітньої програми «Психологія» (практична психологія) відбулася зустріч студентів-психологів 3 курсу Харківського національного університету внутрішніх справ з доцентом кафедри психіатрії, неврології та медичної психології медичного факультету Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна Андрієм Гайдабрусом. Він ознайомив студентів зі специфікою надання психологічної допомоги учасникам бойових дій, з особливостями роботи з кризовими станами та станами посттравматичного стресового розладу. Розглянуто було також основні області розвитку сучасної психологічної науки та можливі шляхи самореалізації майбутніх психологів. Особливу увагу приділили питанням, пов’язаним із труднощами та перепонами, які можуть виникнути у молодих спеціалістів під час роботи з вразливими верствами населення, які перенесли фізичне або сексуальне насилля. Студенти ставили багато запитань, що стосуються напрямів військової та кризової психології.