Для підвищення ефективності вступної кампанії 2020 року та залучення абітурієнтів до лав навчального закладу у Кременчуцькому льотному коледжі ХНУВС пройшов День відкритих дверей. Серед присутніх були й курсанти Кременчуцького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою. Відвідувачів ознайомили з навчальною базою коледжу та аеродромом Велика Кохнівка. Заступник директора коледжу з навчальної роботи Юрій Шмельов розповів молоді про перспективи навчання в коледжі та можливості подальшого працевлаштування випускників в підрозділах Міністерства внутрішніх справ України. Присутнім було надано інформацію щодо умов вступу та переліку спеціальностей, за якими навчають у коледжі. Відвідувачі оглянули навчальні аудиторії, лабораторії, навчальний аеродром коледжу, а саме – авіаційний загін та тренажерний центр. Усі бажаючі мали змогу ознайомитися з вертолітним парком закладу та на тренажері відчути себе пілотом під час здійснення польоту.

Кременчуцький льотний коледж ХНУВС