15 команд, що представляють заклади вищої освіти сектору безпеки та оборони, взяли участь у гендерному квесті проекту «Через рівність та порозуміння до захисту та безпеки». Це команди Донецького юридичного інституту, Одеського державного університету внутрішніх справ, Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, Львівського державного університету внутрішніх справ, Луганського державного університету внутрішніх справ ім. Е. О. Дідоренка, Національної академії Національної гвардії України, Військового інституту танкових військ Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», Харківського національного університету Повітряних Сил ім. І. Кожедуба, Національної академії внутрішніх справ, Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова, Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного, Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Сумської філії ХНУВС, Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС, Харківського національного університету внутрішніх справ.