У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулися загальні збори наукового товариства студентів, курсантів, слухачів, аспірантів, ад’юнктів, докторантів і молодих вчених університету.

Під час заходу було підбито підсумки роботи товариства за минулий рік та проведено урочисте відкриття наукового сезону 2019–2020 рр. Відбулося обрання керівного складу  наукового товариства – голови, заступника голови та секретаря. Очолив наукове товариство старший науковий співробітник відділу організації наукової роботи кандидат юридичних наук Олександр Хань, заступником голови обрано доцента кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету № 6 кандидата юридичних наук Катерину Токарєву, секретарем – курсанта 2 курсу факультету № 1 Данила Василенка.

Під час засідання були визначенні пріоритетні напрями діяльності наукового товариства.