Доцент кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Світлана Виганяйло та курсанти 1 курсу Вікторія Шендрик і Володимир Морозов відвідали Сумську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 3 спортивного профілю ім. генерал-лейтенанта А. Морозова для проведення профорієнтаційної роботи з учнями 11 класу.

Під час зустрічі школярам розповіли про умови вступу та особливості підготовки у Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ за спеціальностями «Право» та «Правоохоронна діяльність», а також про особливості навчання за державним замовленням (курсанти). Проведено було анкетування серед школярів щодо майбутньої професії та лекцію «Маю право на безпечний інтернет».

Сумська філія ХНУВС