Відбулося підсумкове засідання Вченої ради Харківського національного університету внутрішніх справ за 2019 рік. На ньому був присутній начальник ГУНП в Харківській області генерал-поліції третього рангу Валерій Сокуренко. Він вручив диплом  доктора юридичних наук ректору університету полковнику поліції Дмитру Швецю, а також привітав колектив вишу з новорічними та різдвяними святами, побажав у новому році наснаги та плідної роботи.

Перший проректор вишу підполковник поліції Сергій Бортник був відзначений Грамотою Верховної Ради України та нагрудним знаком. Нагороду вручив народний депутат України Олександр Бакумов, який взяв участь у роботі Вченої ради вишу.

Почесну відзнаку та нагрудний знак Харківської обласної ради «Слобожанська слава» отримав Анатолій Клочко, проректор Харківського національного університету внутрішніх справ.

Наказами МВС України за зразкове виконання посадових обов’язків, особисту ініціативу і самовідданість, високий професіоналізм відзнакою МВС України – нагрудним знаком «За безпеку народу» нагороджено:

• підполковника поліції В'ячеслава Маркова, декана факультету № 4;

відзнакою МВС України – Грамотою нагороджено:

• підполковника поліції Тетяну Сазонову, провідного фахівця відділення психологічного забезпечення відділу кадрового забезпечення.

Подякою голови Харківської обласної ради нагороджено Ірину Поселюжну, завідувача обліково-матеріального відділення відділу фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку.

Подякою Харківського міського  голови нагороджено Тамару Процких, директора загальної бібліотеки.

Сертифікати та дипломи отримали курсанти та студенти університету. Сертифікат Бакинського міжнародного центру мультикультуралізму вручено курсанту 4 курсу факультету № 1 за перемогу у Всеукраїнському конкурсі про азербайджанський мультикультуралізм Віталію Найді, який надіслав на конкурс власні поетичні твори.

Диплом ІІІ ступеня за  участь у ІІ етапі Всеукраїнського студентського турніру з судових дебатів у справах адміністративної юрисдикції вручено команді «Правозахисники» Харківського національного університету внутрішніх прав, до складу якої увійшли студенти факультету № 6: Лілія Аушева, Світлана Барвінок, Альбіна Воловод, Дар’я Дробаха, Юлія Ольховська, Владислав Соловйов, Павло Степура, Ярина Українка. Керівник команди – доцент кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики Олена Юшкевич.

Диплом Харківському національному університету внутрішніх справ за  активну участь  у проведенні Всеукраїнської науково-практичної конференції «Українське військо: сучасність та історична ретроспектива» отримав начальник кафедри військової підготовки Сергій Бабак.

Привітання отримали науково-педагогічні працівники вишу, яким присуджено науковий ступінь:

• доктора юридичних наук зі спеціальності кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право – Євгенія Гладкова;
  • доктора юридичних наук зі спеціальності адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право – Юлія Кириченко;
  • доктора юридичних наук зі спеціальності кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право – Андрій Шульга;
  • кандидата юридичних наук із спеціальності кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність – Тетяна Ганжа;
  • кандидата юридичних наук із спеціальності адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право – Юрій Калгушкін;
  • кандидата юридичних наук із спеціальності адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право – Тихін Шевченко.

Нагороди вручив ректор університету, який привітав присутніх з наступаючими святами та побажав у новому році нових здобутків.