Доцентом кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Тетяною Геращенко проведено бінарне заняття з філософії на тему «Філософія природи» за участі працівника Державної служби з надзвичайних ситуацій Олексія Пшенічнікова.

На семінарському занятті було розглянуто питання сутності природи у широкому й вузькому значенні, впливу природи на суспільство й суспільства на природу, специфіки глобальних проблем сучасності та шляхів їх вирішення. Переважну частину заняття склала екологічна проблематика. Студентів зацікавила розповідь практичного працівника ДСНС про посилення антропогенного впливу на природу та про негативні наслідки цього втручання. У формі діалогу було розглянуто практичні ситуації та надано рекомендації щодо поведінки людини під час пожежі.

Сумська філія ХНУВС