Під час ранкового шикування особового складу Харківського національного університету внутрішніх справ відбулося нагородження спортсменів, які стали переможцями та вибороли призові місця під час змагань. У відкритому чемпіонаті Харківської області з боротьби самбо курсанти університету зайняли сім перших і два третіх місця.

Серед юнаків 2002–2003 року народження:

• у ваговій категорії 87 кг курсант 1 курсу факультету № 1 Ілля Петраков посів І місце;
  • у ваговій категорії +87 кг курсант 1 курсу факультету № 1 Денис Смірнов зайняв І місце;
  • у ваговій категорії 65 кг курсант 1 курсу факультету № 4 Оксана Салова посіла І місце;
  • у ваговій категорії 60 кг курсант 1 курсу факультету № 2 Степан Кіракосян виборов ІІІ місце.

Серед юніорів 2000–2001 року народження:

• у ваговій категорії 57 кг курсант 1 курсу факультету № 3 В’ячеслав Цвєтков виборов І місце;
  • у ваговій категорії 68 кг курсант 2 курсу факультету № 1 Єгор Рева зайняв І місце;
  • у ваговій категорії 82 кг курсант 2 курсу факультету № 1 Даніз Рашидов виборов І місце;
  • у ваговій категорії + 1000 кг курсант 3 курсу факультету № 2 Руслан Нікітюк зайняв І місце;
  • у ваговій категорії 82 кг курсант 2 курсу факультету № 2 Яким Вакулов посів ІІІ місце.

У чемпіонаті України з таеквондо курсант 1 курсу факультету № 4 Станіслав Пліско у ваговій категорії 68 кг виборов ІІ місце.

Нагороди вручив та привітав спортсменів із досягненнями ректор університету полковник поліції Дмитро Швець.