У День Святого Миколая керівництво Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ запросило на зустріч-чаювання представників навчальних груп коледжу різних курсів. Обговорювалися питання щодо організації освітнього процесу, дозвілля та побуту. Керівники коледжу запевнили молодь, що актуальні питання будуть вирішуватися негайно. Директор коледжу Олексій Котов привітав курсантів і студентів зі святом, побажав здоров’я, наснаги та успіхів у навчанні. Того ж дня у коледжі відбувся концерт. На захід також було запрошено курсантів Кременчуцького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою. Представники художньої самодіяльності КЛК ХНУВС виступили перед присутніми з концертною програмою.