Відбулася зустріч керівництва Харківського національного університету внутрішніх справ зі слухачами магістратури 2 курсу факультету № 3, які направляються у практичні підрозділи Національної поліції України для проходження стажування на посаді.

У заході взяли участь ректор університету полковник поліції Дмитро Швець, керівництво факультету № 3, а також науково-педагогічний склад кафедр – куратори від вишу по стажуванню та представники навчально-методичного відділу.

Під час зустрічі здобувачам вищої освіти було наголошено на сумлінному та відповідальному ставленні до виконання обов’язків працівника поліції, дотриманні дисципліни та законності, а також розглянуто питання особистої безпеки та виконання програми стажування.