У День Святого Миколая ректор університету Дмитро Швець, Урядова уповноважена з питань гендерної політики Катерина Левченко, проректори та декани факультетів зустрілися з курсантами. Сьогодні у виші отримують освіту 37 юнаків і дівчат, серед яких діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування та діти загиблих працівників органів внутрішніх справ.

Керівництво університету постійно тримає на контролі питання соціального захисту та підтримки молоді. Традиційно, у День Святого Миколая спілкування з керівництвом вишу проходить у теплій, дружній атмосфері за чашкою кави або чаю. Обговорюються нагальні питання, що стосуються не лише навчання, але й усіх актуальних сфер життя. Ректор наголошує, що двері до нього завжди відчинені, він готовий вислухати кожного й надати підтримку: «Навчайтеся добросовісно, наполегливо, і лише від вас залежатиме ваше майбутнє. Для цього в університеті створено всі умови. У вашому розпорядженні затишні аудиторії, прекрасно обладнані спортивні зали, комп’ютерні класи, бібліотеки. З вами працює високопрофесійний науково-педагогічний склад, досвідчені командири. Пам’ятайте, ваша доля у ваших руках. Ставте амбітні цілі й упевнено йдіть до своєї мети». Дмитро Володимирович і Катерина Борисівна привітали молодь зі святом, побажали усім міцного здоров’я, успіхів у навчанні, майбутній професії, здійснення життєвих планів і вручили подарунки.