Старший радник з питань боротьби з організованою злочинністю Консультативної місії Європейського Союзу Мерт Пало, експерт з питань спеціалізованих правоохоронних органів Богдан Денисенко та експерт зі звітування та планування Регіонального представництва КМЄС у м. Харкові Арсеній Міхеєвс зустрілися з науково-педагогічними колективами кафедр інформаційних технологій та кібербезпеки факультету № 4, кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1, оперативно-розшукової діяльності та розкриття злочинів факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ. Вони провели експертну дискусію з використання кримінального аналізу у діяльності правоохоронних органів. Обговорювалися питання щодо особливостей викладання для курсантів та слухачів курсів підвищення кваліфікації навчальних дисциплін, пов’язаних з кримінальним аналізом, а також було розглянуто напрацювання університету у цьому напрямі.