У Харківському національному університеті внутрішніх справ пройшли змагання з кульової стрільби серед пенсіонерів та ветеранів МВС України, а саме між ХНУВС та ГУНП в Харківській області. Захід був приурочений до 25-ї річниці створення Громадської організації «Об’єднання ветеранів органів внутрішніх справ в Харківській області», а також до «Дня вшанування пенсіонерів та ветеранів МВС України та Національної поліції України». У змаганнях взяли участь дві команди по 5 осіб.

За результатами змагань було визначено переможців. В особистому заліку – перемога за університетом, у командному – за ГУНП. Хоча, результати не головне. Головне – це дружба, співпраця і взаємодопомога між ветеранами університету та практичних підрозділів.

Нагородження переможців відбудеться 20 грудня 2019 року під час урочистих заходів з нагоди Дня вшанування пенсіонерів та ветеранів МВС України та Національної поліції України.