В інституті післядипломної освіти Харківського національного університету внутрішніх справ розпочалися заняття для слухачів курсів підвищення кваліфікації за напрямами «підрозділи реагування патрульної поліції», «організаційно-аналітичне забезпечення та оперативне реагування», «інформаційно-аналітичне забезпечення та оперативне реагування», «слідчі поліції». 75 працівників Національної поліції протягом 12 навчальних днів пройдуть відповідну програму підвищення кваліфікації.

Зі слухачами курсів підвищення кваліфікації зустрівся перший проректор університету підполковник поліції Сергій Бортник, який наголосив на необхідності постійного підвищення фахового рівня, набуття нових знань і навичок, а також закликав слухачів дотримуватися службової дисципліни та правил внутрішнього розпорядку.