Доценти кафедри соціології та психології факультету № 6 кандидати психологічних наук Наталія Греса, Яна Пономаренко та Алла Шиліна взяли участь у заході з підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти «Освітній десант». Цей захід спрямований на підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти  та популяризацію сучасних підходів у викладанні та навчанні.

Перформанс  освітніх майстер-класів проводили співзасновниця тренінгового центру T-Update, доцент Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат психологічних наук, доцент Неля Лебідь (Nelia Lebid); співзасновниця тренінгового центру T-Update, завідуюча навчально-наукового центру розвитку персоналу та лідерства Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат психологічних наук Юлія Бреус (Yulia Breus) та коуч ICF Ukraine, засновник центру розвитку особистості «TrainingBOX», кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний університет імені Григорія Сковороди» Леонід Ніколаєв (Leonid Nikolaiev). Захід проводився на базі Харківського інституту ДВНЗ «Університет банківської справи».

На панельній дискусії було обговорено тему «Навчання та викладання у ЗВО: зміни неминучі?». Для викладачів працювали майстер-класи за темами:  «Методи фасилітації у викладанні», «Ефективний зворотний зв'язок в роботи викладача», «Тренінг як активна форма навчання», «Коучингові технології в освітньому процесі», «Кейс-метод у викладанні», «Стратегії поведінки у конфліктних ситуаціях».

Усі учасники заходу отримали сертифікати з підвищення кваліфікації.