Під час ранкового шикування особового складу Харківського національного університету внутрішніх справ ректор університету Дмитро Швець вручив нагороди курсантам вишу, які перемогли у змаганнях з різних видів спорту.

Відзначено було переможців першості університету з волейболу, де І  місце посів факультет № 2, ІІ місце – факультет № 6, ІІІ місце – факультет № 1. Дипломи та медалі отримали курсант 4 курсу факультету № 2 Ростислав Рубайло, який посів І місце  у Всеукраїнському турнірі з бойових мистецтв та курсант 3 курсу факультету № 1 Сергій Джафаров, який став переможцем у чемпіонаті України з армспорту. Вручено кубок і команді «Парабелум» – переможцям дебатного турніру, який проводився серед курсантів 1 та 2 курсів на «Кубок ректора».

Дмитро Володимирович побажав усім подальших успіхів і перемог.