Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ полковник поліції Дмитро Швець провів зустріч з курсантами факультету № 3, які навчаються за спеціальністю «Правоохоронна діяльність» за експериментальною програмою «2+1», тобто «курсант – слухач заочної форми навчання». Після двох років навчання на денній формі курсанти направляються на службу до територіальних підрозділів Національної поліції, де проходять службу на посадах молодшого начальницького складу, й продовжують здобувати вищу освіту в університеті заочно.

Зустріч ректора з курсантами відбулася у форматі діалогу. Обговорювалися нагальні питання службової діяльності та навчання, дотримання правил особистої безпеки та подальші плани юнаків і дівчат після отримання диплому про вищу освіту тощо.