В університеті відбувся перший дебатний турнір на «Кубок Ректора» Харківського національного університету внутрішніх справ серед курсантів 1 та 2 курсів. Учасниками заходу стали представники факультетів №№ 1–4 та 6. Турнір складався з двох відбіркових раундів, півфіналу та фіналу, під час яких кожна команда мала можливість продемонструвати свої фахові знання та ораторські вміння.

Турнір проводився у британському  форматі парламентських дебатів. Учасники були обмежені в часі для підготовки. Виступ мав бути максимально переконливим, адже судді оцінювали не саму позицію, а переконливість виступу, вміння наводити аргументи та контраргументи, аналізувати промову опонента.

За результатами виступів місця розподілилися таким чином:

І місце – команда «Парабелум» (Дарина Заврічко та Власта Нечаєва, факультет № 2);

ІІ місце – команда «Прометей» (Максим Савош та Олег Оберніхін, факультет № 1);

ІІІ місце – команда «Диктатори» (Євгеній Скачко та Максим Шепітько, факультет № 4);

ІV місце – команда «Ерудит» (Дар’я Матвієнко та Євгеній В’юнін, факультет № 1).

Топ-спікером турніру став Євгеній В’юнін (факультет № 1).

Команда-переможниця дебатного турніру була нагороджена кубком, який вручив ректор університету Дмитро Швець та побажав усім учасникам успіхів і нових здобутків.