Під час позачергової конференції Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо», приуроченої 95-й річниці її створення, відбулася церемонія нагородження переможців та призерів Чемпіонату закладів вищої освіти системи МВС та конкурсу «Динаміада 2019 року».

У церемонії взяли участь Міністр внутрішніх справ України, Голова ФСТ «Динамо» України Арсен Аваков, перший заступник голови Товариства Віктор Корж, керівники динамівських територіальних організацій.

За підсумками загальнокомандної першості комплексних змагань з неолімпійських видів спорту за програмою «Динаміада–2019» серед збірних команд територіальних організацій товариства і чемпіонатів серед збірних команд закладів вищої освіти МВС та інших центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовує та координує Міністр внутрішніх справ України, Харківський національний університет внутрішніх справ посів ІІ місце.

Кубок та диплом від Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова отримав ректор університету полковник поліції Дмитро Швець.