Старші викладачі кафедри права і кримінології факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Олександр Авдєєв та Константин Шевелев у рамках проведення Всеукраїнського тижня права відвідали Державну гімназію-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» м. Харків.

Викладачі університету провели для кадетів випускного курсу лекцію на тему «Принципи захисту прав дітей», а також надали інформацію щодо спеціальностей та умов вступу до ХНУВС, розповіли про переваги навчання у виші, про можливості та перспективи працевлаштування та професійного росту. Кадети випускного курсу зацікавилися інформацією та поставили багато запитань щодо особливостей проходження служби курсантів університету. Учні отримали профорієнтаційні матеріали та запрошення відвідати День відкритих дверей, який відбудеться 19 грудня.