З нагоди Всеукраїнського тижня права доцентом кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування факультету № 3 доктором юридичних наук, доцентом, майором поліції Оксаною Пановою презентовано та подаровано бібліотеці Харківського національного університету внутрішніх справ сучасне навчальне видання – монографію «Забезпечення публічної безпеки в Україні: адміністративно-правовий аспект».
Монографія буде корисною викладачам, ад'юнктам, аспірантам, докторантам вищих навчальних закладів юридичного профілю, працівникам органів державної влади та органів місцевого самоврядування, а також всім, хто цікавиться проблемами адміністративно-правового забезпечення публічної безпеки в Україні.
Подаровані книги будуть задіяні у навчальному процесі та стануть у нагоді і в науковій діяльності.
Бібліотека запрошує ознайомитися з новим виданням.