Студенти-психологи 4 курсу факультету № 6  Харківського національного університету внутрішніх справ беруть активну участь у профорієнтаційних заходах – проводять зустрічі з учнями випускних класів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв Харкова та області. Мілена Котолуп, Ірина Півень та Юлія Пугач зустрілися з 11-класниками Харківської загальноосвітньої  школи І–ІІІ ступенів № 68. Тетяна Лихачова та Анастасія Клименко відвідали Дворічанський ліцей Дворічанської районної ради Харківської області та поспілкувалися з майбутніми випускниками закладу. Вікторія Голуб провела профорієнтаційну зустріч в Пархомівській загальноосвітній школі І–ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області, на якій були присутні учні 10–11 класів.

Студентки, розповіли про університет, про особливості вступної кампанії та навчання у виші, а також запросили юнаків і дівчат на День відкритих дверей, який відбудеться 19 грудня 2019 року. До заходу студентів підготувала доцент кафедри соціології та психології Яна Пономаренко.