"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

Студенти-психологи 4 курсу факультету № 6  Харківського національного університету внутрішніх справ беруть активну участь у профорієнтаційних заходах – проводять зустрічі з учнями випускних класів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв Харкова та області. Мілена Котолуп, Ірина Півень та Юлія Пугач зустрілися з 11-класниками Харківської загальноосвітньої  школи І–ІІІ ступенів № 68. Тетяна Лихачова та Анастасія Клименко відвідали Дворічанський ліцей Дворічанської районної ради Харківської області та поспілкувалися з майбутніми випускниками закладу. Вікторія Голуб провела профорієнтаційну зустріч в Пархомівській загальноосвітній школі І–ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області, на якій були присутні учні 10–11 класів.

Студентки, розповіли про університет, про особливості вступної кампанії та навчання у виші, а також запросили юнаків і дівчат на День відкритих дверей, який відбудеться 19 грудня 2019 року. До заходу студентів підготувала доцент кафедри соціології та психології Яна Пономаренко.

ВЗГ ХНУВС