Представники Центру Українсько-Польського Розвитку Харківського національного університету внутрішніх справ Микола Пахнін та Станіслав Осятинський провели зустріч з Головою регіонального представництва Консультативної місії Європейського Союзу в Харкові Робертом Жулкєвські.

Під час зустрічі Микола Пахнін та Станіслав Осятинський ознайомили пана Роберта з основними завданнями Центру, висловили зацікавленість у подальшій плідній співпраці та запропонували конкретні заходи для реалізації у 2020 році. Обговорювалися питання популяризації польської мови в університеті, організації зустрічей постійного та перемінного складу університету з носіями польської мови у формі круглих столів, презентацій, тренінгів, під час яких будуть вивчатися історія, культура та традиції Республіки Польща.