У Харківському національному університеті внутрішніх справ пройшов круглий стіл «Оперативно-розшукова парадигма протидії організованій злочинності». Відкрив роботу наукового заходу ректор університету Дмитро Швець, який наголосив на важливості боротьби з організованою злочинністю.

У роботі круглого столу взяли участь заступник начальника - начальник кримінальної поліції ГУНП в Харківській області В’ячеслав Давиденко, начальник Управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми ГУНП в Харківській області Сергій Салтовець, завідувач кафедри оперативно-розшукової діяльності та розкриття злочинів факультету № 2 Владислав Шендрик, т.в.о. начальника відділу організації наукової роботи Володимир Чумак, науково-педагогічний склад університету.

Під час круглого столу обговорювались актуальні проблеми протидії організованій злочинності силами та засобами оперативно-розшукової діяльності, розглядались питання кадрового забезпечення оперативних підрозділів, а саме залучення курсантів, які проходять стажування в оперативних підрозділах Національної поліції, до практичної діяльності підрозділів, окремі аспекти оперативно-розшукової роботи.