Доцент кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Тетяна Білоус і курсантка першого курсу Діана Перепелиця відвідали Обласний ліцей-інтернат спортивного профілю «Барса» (м. Суми) та провели профорієнтаційну роботу з учнями 11-А класу.

Учнів ознайомили з умовами вступу та навчання за спеціальностями «Право» та «Правоохоронна діяльність». Викладач зазначила, що з 11 листопада розпочалася реєстрація на сайті Національної поліції тих, хто бажає стати курсантами й навчатися за державним замовленням. Діана Перепелиця розповіла про умови навчання та проживання у Сумській філії Харківського університету внутрішніх справ та продемонструвала електронну презентацію.

Для учнів 8–9 класів Обласного ліцею-інтернату спортивного профілю «Барса» старший інспектор ювенальної превенції Головного управління національної поліції в Сумській області Олександр Галицький провів лекцію на тему «Протидія булінгу».

Сумська філія ХНУВС