Викладачами кафедри криміналістики та судової експертології факультету № 1 Владою Гусєвою, Тетяною Безсонною, Валерією Маляровою та Владленою Приходько протягом листопада проводилися навчальні заняття з дисципліни «Криміналістика» на базі Харківського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України. Заняття проходили за участі начальника відділу вибухотехнічних експертиз Максима Кучі, головного експерта відділу авто-технічних досліджень Віктора Ковтуна, старшого судового експерта сектору дактилоскопічних досліджень Сергія Баркова, а також провідного фахівця відділу МТЗ Оксани Разінькової.

Під час проведення занять за темами «Особливості ОМП за участі спеціаліста-вибухотехніка», «Особливості ОМП за участі спеціаліста-автотехніка», «Основи дактилоскопії» та «Криміналістична трасологія» майбутні правоохоронці (групи Ф1-301, Ф1-304, Ф1-306, Ф2-301, Ф2-302, Ф2-304 та Ф2-305) отримали нові знання, а також можливість безпосередньо поспілкуватися з судовими експертами. Також курсанти відвідали музей криміналістики Харківського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.