Заступник начальника – начальник слідчого управління Головного управління Національної поліції в Харківській області полковник поліції Сергій Чиж поспілкувався з курсантами випускного курсу факультету № 1 (досудового слідства). Протягом чотирьох місяців юнаки та дівчата проходитимуть стажування на посаді у територіальних підрозділах Національної поліції майже всіх областей України.

У заході також взяли участь перший проректор університету Сергій Бортник, представники керівного складу факультету, куратори практики від закладу освіти та ін.

Під час зустрічі Сергій Володимирович наголосив на сумлінному виконанні службових обов’язків, дотриманні законності, службової дисципліни, а також заходів особистої безпеки.