Всеукраїнська акція «Андріївські вечорниці» стартувала у Харківському національному університеті внутрішніх справ. Це культурологічний захід, спрямований на формування національно-культурної ідентичності, який проходить за сприянням Міністерства молоді та спорту України, Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації. 115 учасників з усіх областей України приїхали до Харкова, щоб ознайомити молодь з національною фольклорною спадщиною, українськими святами та традиціями. Вони підготували творчі номери – співали, танцювали, грали на національних музичних інструментах, демонстрували театралізовані постанови та багато іншого.

Одними з перших культурологічний захід відвідали працівники, курсанти та студенти Харківського національного університету внутрішніх справ. Підтримка національної культури, традицій, звичаїв, духовності нашого народу сприяє формуванню у молодого покоління українців національної свідомості, поваги до історії та традицій, усвідомлення себе як невід’ємної частини великої спільноти. І це надзвичайно важливо, адже без відчуття власної ідентичності неможливо виховати особистість, громадянина, справжнього патріота своєї держави.

Усі учасники фестивалю отримали великий заряд творчого натхнення, позитивних вражень та яскравих емоцій.