У Кременчуцькому льотному коледжі ХНУВС відбулися збори трудового колективу, курсантів та студентів коледжу з питань протипожежної безпеки та порядку дій в разі виникнення пожежі. Піж час зборів виступили директор коледжу Олексій Котов, начальник служби аварійно-рятувального забезпечення польотів Ігор Мелеховець, інженер-інспектор з протипожежної безпеки Дмитро Борщенко та виконуюча обов’язки начальника відділу медичного забезпечення Тамара Яцина, які надали рекомендації щодо заходів попередження виникнення пожежних ситуацій та порядку дій при їх виникненні. На зборах також було доведено вимоги Наказу МВС України № 1417 «Про затвердження Правил пожежної безпеки України».

Під час заходу присутнім продемонстрували відеоінформацію про пожежу в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу з коментарями Державної служби з надзвичайних ситуацій України, а також відеоролик, підготовлений ДСНС України, щодо дій при виникненні надзвичайних ситуацій та заходів з їх ліквідації.

Кременчуцький льотний коледж ХНУВС