У телепрограмі «По суті» вийшов сюжет про кафедру тактичної та спеціальної фізичної підготовки Харківського національного університету внутрішніх справ за участі завідувача кафедри, майстра спорту, Заслуженого тренера України, підполковника поліції Олександра Моргунова. Цього року кафедра, як і університет, відзначила 25 років свого заснування. Це одна з перших кафедр, яка була створена у виші. У різні роки викладачами працювали та працюють спортсмени зі світовим ім’ям, призери та учасники Олімпійських ігор, переможці змагань Європи та світу, Заслужені майстри спорту, майстри спорту міжнародного класу, Заслужені тренери України, які зробили значний внесок у розвиток та становлення кафедри, виховання нових поколінь правоохоронців, добре підготовлених до несення служби.

Якісному проведенню занять з навчальних дисциплін сприяє сучасна навчально-матеріальна база, що включає в себе:

• чотири спортивних зали;
  • багатофункціональний спортивний комплекс із майданчиками для спортивних ігор та бігу;
  • літний гімнастичний майданчик на 150 навчально-тренувальних місць;
  • багатофункціональний навчально-тренувальний спортивний комплекс «Динамо-Арена»;
  • легкоатлетичну 100-метрову бігову доріжку;
  • загальну смугу перешкод;
  • спеціальну смуга перешкод (для підрозділу КОРД);
  • тактичний полігон.

Така навчальна база кафедри дозволяє проведення спортивно-масових заходів, а також спортивних змагань різного рівня – турнірів, чемпіонатів з різних видів спорту, зокрема з кікбоксингу, таїландського боксу, боротьби та інших єдиноборств, а також ігрових видів спорту – баскетболу, волейболу, футболу тощо. Навчальна база кафедри продовжує вдосконалюватися та оновлюватися.