У рамках Всеукраїнського тижня права відбулося розширене засідання наукового гуртка кафедри теорії та історії держави і права факультету №1. У засіданні взяли участь завідувач кафедри Ігор Логвиненко, т.в.о. начальника відділу організації наукової роботи Володимир Чумак, заступник декана з навчально-методичної роботи факультету № 2 Сергій Гіренко, викладачі кафедри та курсанти – члени наукового гуртка.

Курсант групи Ф2-202 Дарина Заврічко виступила з доповіддю «Еволюція інституту амністії в українських землях (1864–1991 рр.)». Доповідачка підкреслила, що, як у царські, так і радянські часи, влада розглядала цей інститут як засіб політичного впливу на суспільство. У процесі обговорення доповіді виступаючі наголошували на важливості застосування інституту амністії у контексті загальної гуманізації суспільства та дотримання прав людини у пенітенціарній системі сучасної України.