"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

У рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» представники Спеціальної Моніторингової Місії Організації з безпеки і співробітництва в Європі провели презентацію основних напрямів своєї діяльності. Спостерігач СММ ОБСЄ в Україні Хайді Маргарита Васкез Панес розповіла присутнім про діяльність Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ в Україні, її основні завдання та специфіку. Окремо було розглянуто положення Резолюції 1325 Ради Безпеки ООН «Жінки, мир, безпека».

Спікер також акцентувала увагу курсантів і студентів на гендерному компоненті в діяльності СММ ОБСЄ. Жваву дискусію викликали поняття «гендерна рівність», «гендерне насильство» та «фемінізм». Учасники заходу ознайомилися з Планом дій Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ в Україні з підтримки гендерної рівності.

ВЗГ ХНУВС