"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

Директор Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Сергій Лукаш та старший викладач кафедри юридичних дисциплін Марина Колесник взяли участь у роботі круглого столу «Особливості застосування антикорупційного законодавства», що проходив у Сумській обласній державній адміністрації за ініціативи голови Громадської ради при МВС Володимира Мартиненка, який очолює також і Центр запобігання та протидії корупції. 

У заході взяли участь близько трьохсот провідних викладачів та науковців закладів вищої освіти, керівники Сумської обласної державної адміністрації, силових структур області та представники громадськості. Перебували на відеозв‘язку і представники влади міст обласного підпорядкування та районів області. 

Заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Іван Боршош зазначив, що за круглим столом зустрілися науковці та практики – ті, хто створюють наукову базу для боротьби з корупцією, і ті, хто керуються нормами діючого законодавства в своїй діяльності. Володимир Мартиненко повідомив, що останнім часом в Україні приймається близько 150 нормативно-правових актів за рік щодо боротьби з корупцією. І саме ті, хто на практиці сьогодні реалізує законодавство, може оцінити його й додати свої пропозиції. За його словами, Сумщина є пілотною областю, де започатковано проведення круглих столів щодо запобігання та протидії корупції на обласному рівні.

Під час дискусії також було розглянуто та опрацьовано ще кілька тем, що стосувались як самого процесу досудового розслідування корупційних діянь, так і їх судового розгляду.

Сумська філія ХНУВС