У Головному управлінні Національної поліції в Харківській області відбувся розподіл слухачів магістратури 2 курсу факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ для проходження стажування у територіальних підрозділах.

Розподіл провели начальник відділу професійного навчання Управління кадрового забезпечення ГУНП в Харківській області підполковник поліції Сергій Панов та старший інспектор з особливих доручень відділу професійного навчання Управління кадрового забезпечення ГУНП в Харківській області майор поліції Ольга Старостенко. Звертаючись до слухачів, вони наголосили на сумлінному та відповідальному ставленні до виконання обов’язків працівника поліції та дотриманні дисципліни і законності.

У заході також взяли участь провідний фахівець факультету № 1 лейтенант поліції Олександр Гордієнко та  представники відділення практичного навчання навчально-методичного відділу ХНУВС.