Старший викладач кафедри кримінального права та кримінології факультету № 6 Наталія Кобець провела профорієнтаційний захід зі студентами Медичного коледжу Харківської медичної академії післядипломної освіти.

Наталія Кобець розповіла про історію університету, його розвиток, сучасну навчальну та матеріально-технічну базу, впровадження нових  сучасних спеціальностей. Поінформувала також студентів  про  умови вступу і навчання у ХНУВС, про специфіку підготовки курсантів, студентів та слухачів за різними спеціальностями та спеціалізаціями, а також формами навчання та ін. Окремо було роз’яснено порядок подання документів до вишу. Студенти коледжу дізналися про роботу підготовчого відділення, кафедри військової підготовки, після закінчення якої можна отримати військове звання «молодший лейтенант запасу». Наприкінці зустрічі Наталія Кобець також відповіла на численні запитання студентів.