Викладачі та працівники кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 провели кілька профорієнтаційних заходів у місті Харкові та місті Оріхів Запорізької області. Доцент кафедри Світлана Могільова відвідала школу № 123 м. Харкова та познайомила учнів випускного класу з умовами вступу та навчання у ХНУВС.

Співробітник кафедри Валерія Буднік побувала в закріпленому за кафедрою відокремленому структурному підрозділі «Оріхівський коледж ТДАТУ ім. Д. Моторного», що в Запорізькій області. Відбулася зустріч з керівництвом коледжу та здобувачами освітньо-професійного ступеня «молодший бакалавр», яких найбільше зацікавила можливість отримання освіти за спеціальністю «Фінанси». Відвідали представники кафедри й комунальний заклад «Опорний заклад ЗСО «Сузір’я» Оріхівської міської ради. Учням надали рекламно-іміджеву продукцію ХНУВС та поінформували про умови вступу та навчання в університеті.