У Харкові відбувся Другий харківський міжнародний безпековий форум «Боротьба за людей в умовах гібридної війни». Харківський національний університет внутрішніх справ на форумі представили помічниця ректора з гендерних питань Оксана Цукан, курсанти факультету № 1 Віталій Найда та Наталія Расторгуєва.

Учасники обговорити низку питань, пов’язаних з гібридними загрозами, що торкаються світогляду й сфери ідеології, управління масовою свідомістю, технологій просування ворожих ідей в умовах демократії та інформаційного суспільства.

У роботі дискусійних панелей взяли участь відомі вчені, політики, експерти, громадські та державні діячі з різних міст України. Запрошено було також фахівців з національної безпеки низки європейських держав, зокрема Німеччини, Молдови, Грузіїї, США, які висвітлили гібридні загрози, з якими стикаються їх країни, та засоби боротьби з ними.