"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

Громадський омбудсмен Громадянської мережі ОПОРА по Харківській області та регіональний координатор Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини «Docudays UA»  Юрій Чумак у рамках Тижня права познайомив курсантів університету з документальним кіно. Кінострічка, яку він запропонував для перегляду, – це  фільм про журналістів-розслідувачів «Bellingcat: Правда у світі постправди».

Bellingcat – це інтернет-видання, яке зробило революцію у царині журналістських розслідувань. Команда громадських журналістів знаходить докази резонансних злочинів, використовуючи при цьому інформацію лише з відкритих інтернет-джерел. Одне із завдань документального кіно – навчити глядача відрізняти правдиву інформацію від фейкової, адже не всі новини, які подаються у засобах масової інформації, є правдивими.

Як зазначив ректор університету Дмитро Швець, такі фільми є цікавими й корисними. Вони формують світогляд людини,  вчать її думати, аналізувати, спираючись на факти, робити висновки. Перегляд таких фільмів є необхідним особливо для майбутніх правоохоронців, головним завданням яких є захист прав і свобод громадян.

ВЗГ ХНУВС