Для науково-педагогічних працівників Харківського національного університету внутрішніх справ помічником ректора кандидатом юридичних наук Оксаною Цукан проведено два семінари з написання проектів «Еразмус+ Жан Моне». Ціль напряму «Жан Моне» в рамках Програми ЄС «Еразмус+» – активізувати євроінтеграційний дискурс, сприяти досконалості євроінтеграційних студій, залучати заклади вищої освіти до дослідження євроінтеграційних процесів, поширювати ідеї Об'єднаної Європи.

Викладачі ознайомилися зі структурно-логічною будовою проектів, вимогами цьогорічного конкурсу та процесом подання аплікаційної форми. Особливу увагу було приділено критеріям оцінювання заявки, наданні рекомендації з підготовки проектних заявок, розробленої за результатами попередніх конкурсів. Як приклад було презентовано діючий модуль Програми ЄС «Еразмус+» напрям ім. Жана Моне «Єдиний цифровий ринок ЄС: політика, інтеграція та гармонізація».