"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

Для здобувачів вищої освіти факультетів №№1–4, 6 Харківського національного університету внутрішніх справ курсантсько-студентським самоврядуванням університету було організовано проведення лекції  Головою правління міжнародної антинаркотичної спортивної асоціації Олександром Перевєрзєвим на тему «Первинна профілактика наркоманії як негативного явища в молодіжній сфері».

Під час лекції Олександр Миколайович наголосив на актуальності проблеми, адже у наркотичної залежності знизився вік. Відтепер наркотики починають вживати з 11–14 років. Наслідками такого способу життя є руйнування органіки мозку та порушення нейронного зв'язку організму в цілому. Зазначено було також, що завдяки допомозі курсантів факультету № 4 (кіберполіції) – чат-боту «Стоп Наркотик» – було заблоковано більше ста наркомагазинів у м. Харків.

ВЗГ ХНУВС