"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

Для здобувачів вищої освіти факультетів №№1–4, 6 Харківського національного університету внутрішніх справ курсантсько-студентським самоврядуванням університету було організовано проведення лекції  Головою правління міжнародної антинаркотичної спортивної асоціації Олександром Перевєрзєвим на тему «Первинна профілактика наркоманії як негативного явища в молодіжній сфері».

Під час лекції Олександр Миколайович наголосив на актуальності проблеми, адже у наркотичної залежності знизився вік. Відтепер наркотики починають вживати з 11–14 років. Наслідками такого способу життя є руйнування органіки мозку та порушення нейронного зв'язку організму в цілому. Зазначено було також, що завдяки допомозі курсантів факультету № 4 (кіберполіції) – чат-боту «Стоп Наркотик» – було заблоковано більше ста наркомагазинів у м. Харків.

ВЗГ ХНУВС