Для здобувачів вищої освіти факультетів №№1–4, 6 Харківського національного університету внутрішніх справ курсантсько-студентським самоврядуванням університету було організовано проведення лекції  Головою правління міжнародної антинаркотичної спортивної асоціації Олександром Перевєрзєвим на тему «Первинна профілактика наркоманії як негативного явища в молодіжній сфері».

Під час лекції Олександр Миколайович наголосив на актуальності проблеми, адже у наркотичної залежності знизився вік. Відтепер наркотики починають вживати з 11–14 років. Наслідками такого способу життя є руйнування органіки мозку та порушення нейронного зв'язку організму в цілому. Зазначено було також, що завдяки допомозі курсантів факультету № 4 (кіберполіції) – чат-боту «Стоп Наркотик» – було заблоковано більше ста наркомагазинів у м. Харків.