Старший викладач кафедри іноземних мов факультету № 1 Інна Іванова, поліцейські взводу реагування Управління поліції в Харківській області Сергій Кучеренко та Віталій Копинос, доцент кафедри іноземних мов факультету № 1 Людмила Дягілєва провели бінарне заняття з навчальної дисципліни «Іноземна мова професійного спрямування» для курсантів 3 курсу факультету № 2 (навчальна група 304) на тему «Забезпечення громадського порядку».

Заняття відбулося у формі дискусії. Поліцейські розповіли курсантам про свої повноваження та особливості практичної роботи. Звернули увагу на те, що іноземна мова допомагає вирішувати питання, пов'язані з забезпеченням правопорядку, якщо правопорушниками є громадяни іноземних держав.