Відбулася зустріч керівництва Харківського національного університету внутрішніх справ зі слухачами магістратури факультету № 1, які направляються у комплектуючі підрозділи для проходження стажування на посаді у період з 02 грудня 2019 року по 09 лютого 2019 року.

У заході взяли участь ректор університету полковник поліції Дмитро Швець, проректор університету Михайло Бурдін, декан факультету № 1 полковник поліції Олександр Музичук, завідувач відділення моніторингу відділу кадрового забезпечення підполковник поліції Сергій Терницький, начальник відділу рекрутингу та організації профорієнтаційної роботи старший лейтенант поліції Роман Греков, а також науково-педагогічний склад кафедр та представники навчального-методичного відділу.

Зі слухачами магістратури вишу було проведено інструктаж, під час якого розглядалися питання особистої безпеки та виконання програми стажування.